Aplikace – sport – rezervace on-line – hledám investora

Štítky: , ,

Chceme vytvořit dobrou službu pro společnost, která přispěje k jejímu ozdravení.

Cílem našeho projektu je vytvořit novou aplikaci, kde budou moci lidé sdílet svoji chuť či touhu zahrát si svůj oblíbený sport a to vše on-line. Teď. S kýmkoli a kdekoli v ČR i ve světě. Budou moci v reálném čase zakládat nové hry, případně se přihlásit do již založených a poté se jich fyzicky zúčastnit. Službu bychom chtěli směřovat spíše na veřejná sportoviště, ale chceme ji otevřít i pro ta placená (pro synchronizaci rezervačního systému provozovatele sportoviště). Provozovatelé placených sportovišť tak budou mít jedinečnou příležitost zveřejnit své neobsazené termíny volných hřišť, kurtů atd. a koncovým uživatelům se velice zjednoduší způsob vyhledání vhodného sportoviště v daném termínu, lokalitě a čase. Hlavní myšlenkou tohoto projektu je propojení lidi, kteří chtějí hrát/sportovat a nemají právě teď s kým z důvodu, že jsou mimo domov, v novém/stávajícím bydlišti. Chceme, aby služba byla dostupná zdarma pro všechny uživatele.

Celé to začalo, když jsem přechodně dělal v Praze a nikoho jsem tam neznal, napadlo mě, že kdyby nějaká takováto služba existovala, bylo by to skvělé pro mě i pro ostatní a já bych nemusel volný čas trávit chozením po obchodních centrech, kinech, vysedáváním v kavárnách a kupováním zbytečností, které měli nahradit prázdnotu v mém životě. Jednoduše bych si šel po práci zahrát nohejbal jako u nás v Turkovicích.

V minulých týdnech jsme zadali cenovou poptávku na vývoj aplikace, která by řešila fungování naší vize. Poptali jsme cca 10 předních českých společností, které se zabývají tvorbou webových stránek a aplikací pro operační systém Android. Z reakcí těchto firem se nám nejvíce líbil pohled pana Vávry ze společnosti Altair software s.r.o., který nám doporučil jít pro začátek cestou responzivního webu, jehož tvorba by nebyla tak finančně náročná jako vývoj aplikace pro Android. V případě, že služba bude úspěšná a využívaná, budeme to brát to signál k tomu dále pokračovat s vývojem její obdoby pro Android a další obdobné operační systémy.

Na tvorbě grafické podoby by se podílel můj bratr František Dlask, který graficky zpracoval celou prezentaci naší služby, jakož to profesionální grafik aktuálně působící ve společnosti IMAGINE STUDIO S.R.O.

Prezentaci našeho nápadu v české i anglické verzi mohu zaslat na požádání vážnému zájemci.

Předem děkuji

S pozdravem

Antonín Dlask

1 komentář

 

Michal Marcalik

29.12.2016

DD,

v jaké fázi projektu se nacházíte ? Jaká je Vaše finanční představa pro výši investice a jaká je doba doba návratnosti či zhodnocení ?

Děkuji MM

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>