Dům pro seniory

 

Dům vhodný pro přestavbu na dům pro seniory/LDN – Kladno

 

Nabízím investorovi, který má záměr (či dokonce již projekt) provozovat dům pro seniory (či LDN apod. zařízení) blízko Prahy, dům v centru Kladna, naproti kladenskému divadlu.

 

Jedná se o třípodlažní funkcionalistickou vilu s celkovou metráží 460 m. čtv. s možností dostavby půdních prostor na 700 m. čtv. Dům je umístěn blízko centra a leží v zahradě o rozloze 1600 m čtv., které může sloužit jako oddychová zóna pro seniory – park. V domě je t.č. 17 pokojů od 15 po 28 m čtv. – viz příloha Dům je ve slušném stavu, proběhla částečná rekonstrukce rozvodů. U objektu 2 garáže.

 

Česká populace stárne a vyvstává potřeba nových domů pro seniory, mnohé jsou vzdáleny od Prahy a komplikují návštěvy dětí u svých rodičů.

Toto je příležitost pro nový domov blízko Prahy, v příjemném klidném prostředí a zároveň v dosahu kulturního a obchodního centra města Kladno v prestižní lokalitě naproti právě rekonstruovanému divadlu p. arch. Vávrou.

 

Pro bližší informace: Jaroslav Jedlička, jaroslav.jedlicka@gmail.com, tel. 606 207 634

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>