Ekologicko-chemické čištění vodných a topných soustav

Štítky: , , ,

Zdravím,

jsme firma, která je na trhu od roku 1986, zabýváme se ekologicko-chemickým čištěním vodných a topných soustav se zárukou.
Úspora až 30% energií, odstranění nebezpečných bakterií (legionela).

Hledáme partnery, firmy, nebo i obchodní zástupce, kteří nám umožní čištění v objektech- budovy, školy, školky, lázně, nemocnice, úřady.

Nabízíme až 20% odměny z celkového objemu.

Záruka 6 let na práci a možnost dlouhodobé spolupráce.

Více info:

Systém chemického čištění odstraní bez demontáže radiátorů veškeré druhy usazenin z vodních i topných soustav, rozvodu teplé užitkové vody, bojleru kotlů, deskových výměníků, jadů, protiproudových ohřevů a chladících systémů. Obnoví provozuschopnost a prodlouží životnost soustav. Pro chemické čištění se dnes používají tzv. tenzidy, ekologická rozpouštědla, která nejsou agresivní vůči kovu, hliníku, mědi či plastu. Chemické čištění probíhá za plného provozu a bez osobního omezení (nikdo nevstupuje do vašich bytů). Vše probíhá v kotelnách od výměníku a kotlů.

Tvorba usazenin v radiátorech způsobuje energetické ztráty a snižuje účinnost zařízení.

Potřeba údržby soustavy – pravidelná údržba pro bezchybný provoz, prodlužuje životnost.

Chemické čištění topné soustavy – smyslem chemického čištění je snížení energetické náročnosti, rychlejší vyhřátí místnosti a úspora energii.

Manažer obchodu
Bc.Roman Sedlačík, MBA

Kontakt:

tel.: 777688908
e.mail: sedlacik.roman@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>