hledá se investor a společník – TV vysílání na www.fashionTV.cz

Štítky: , ,

www.fashionTV.cz je rozsáhlý informačně zpravodajský módní portál (registrován v 10. února 2006), který  na svých stránkách uvádí nejen informace o módě, společnosti, soutěžích Miss, co s volným časem, školách a pod., ale v minulosti uvedl i  řadu televizních reportáží a on-line TV přenosů včetně přenosu z  vystoupení jedné naší populární zpěvačky.

Proto hledám společníka a investora, který bude mít možnost se podílet jak na obsahové stránce portálu, tak i obnoveném televizním vysílání. Nabízím spoluvlastnictví těchto webových stránek smožnosti v budoucnu převzít celý projekt do své režie, nebo celý portál pronajmout na dobu určitou s pozdějším odkupem.

V současné době naše skupina spolupracuje s veřejnoprávní televizi, pro kterou připravujeme nový formát hudebně zábavné show. Protože v této oblasti působíme již delší dobu a navíc zde máme tým složený ze špičkových profesionálů, tak je zde mimořádná nabídka spolupráce při obnově TV vysílání na www.fashionTV.cz. Výhodou je zde možnost sledovat ho díky internetu všude, kde je webové připojení. Navíc bude v budoucnosti součástí televizního příjmu i interaktivní
připojení, kde bude možný příjem jak v digitálním paketu, tak i z webu.

Cílem je vytvořit z těchto stránek jeden z nejsledovanějších portálů a hlavně formou inzerce oslovit co nejvíce návštěvníků včetně rozsáhlé nabídky zboží v připravovaném e-shopu. K tomu je zapotřebí založit novou společnost na bázi s.r.o. s rozšířením její působnosti do okolních států, vytvoření redakčního a televizního týmu, marketingového útvaru zaměřeného na reklamu a spuštění vlastního e-shopu. V tomto rozsahu působení nemá projekt konkurenci.

Tento webový projekt jsem po několika letech vývoje spustil v roce 2006 pod názvem CelebrityShow.cz   a financoval z vlastních zdrojů. V roce 2008  jsem spustil již pod značkou fashionTV.cz televizní reportáže včetně on-line přenosů. O dva roky později pak pro financování zajímavých projektů založil neziskové sdružení Fashion Trade.

Vstupní investice: 1,5 mil. Kč, návratnost 2 roky, další informace dodám po osobním setkání
Autor projeku: Ing. Jiří Doležal, e-mail: georgioo@volny.cz, tel.:+420 777 281 915
 

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>