Hydroenergetika

Štítky: ,

Hledám partnera/ku / pro založení účelové společnosti SPV, která by podnikala v oboru hydroenergetika. Záměrem je realizace environmentálního projektu, OZE, výstavba a provoz vodní elektrárny, situované v ČR. Pro realizaci velmi náročného a nákladného, letitého projektu lze zajistit zahraniční kompletní nebankovní projektové financování včetně ekvity, vlastních finančních zdrojů….

Mým záměrem je založení fondu, který by financoval výstavbu a následný provoz obnovitelných zdrojů energie / solární,vodní, větrná, geotermální energie a biomasa /, kde předmětem podnikání by byla zejména fotovoltaika a hydroenergetika. Jedná se tedy o realizace energeticko – environmentálních projektů v podobě jednotlivých účelově založených společností SPV se silnou a stabilní ekonomikou v souladu  s energetickou koncepcí a pozitivním celospolečenským přínosem. Zejména se jedná o výstavbu SOLÁRNÍCH PARKŮ v zahraničí a VODNÍCH ELEKTRÁREN v ČR, které by zelenou elektřinu vyráběly bezodpadově, bezemisně, věčným přírodním cyklem.

Pro tento fond lze zajistit nebankovní investici ze zahraničních soukromých finančních zdrojů včetně ekvity, vlastních finančních zdrojů,který by tak svým projektovým financováním umožnil realizaci tak enormně nákladných a dlouhodobých podnikatelských záměrů.

Hledám tedy vhodného partnera, společníka pro uvedené podnikání, s kterým bych:

  • společně založil uvedený fond s trvale majoritním podílem
  • propojil investici fondu se zahraničním investičním bankovnictvím, světovou investiční bankou, která by na základě podstoupené ekvity nebo základního jmění fondu dofinancovala celý projekt bezdlužně, bez navazujícího investičního úvěru / Private Placement Programs
  • zajistil jednotlivé projekty k realizaci
  • zajistil kompletní financování fondu včetně ekvity, základního jmění, rezervního fondu

Pokud výše uvedený návrh rezonuje s Vaší profesní orientací a možnostmi, prosím, kontaktujte mě.

Kontakt:

e-mail: muzikar.jiri@seznam.cz

1 komentář

 

vladimír bartoš

6.12.2018

Vážený pane,
v energetice pracuji přes 20 let. Aktuálně jsou OZE projekty bez dotací nenávratně vyhozené peníze. Lokality na stavbu vodních elekráren v ČR jsou dávno vyčerpané. Dotace na cokoliv v CR umí čerpat pouze pan AB, tomu projde všechno, vám se to nemůže podařit. České firmy podnikajicí v oboru už dávno zbankrotovaly nebo dodávají jen do zahraničí.
Takže asi tak.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>