Investice do licencí obchodního software

Štítky: ,

Nabízím investici do komerčních licencí indikátoru a automatického obchodního software, který je možné používat k obchodování na finančních trzích. Indikátor a EA je možné používat k obchodování a tvorbě obchodních strategií na finančních trzích.

Případný zájemce obdrží licence tohoto software, který může dále nabízet k prodeji. Software je vč. zdrojového kódu EA (MQL4). V případě zájmu kupující obdrží indikátor s názvem podle výběru a dále může zájemce do EA přidávat další funkce atd.

Vlastnění komerční licence nabízí možnost, že zájemce bude vlastnit zdrojový kód EA, a může tak přidávat další funkce a vytvářet další obchodní strategie na základě tohoto indikátoru a následně je licencovat jako samostatný obchodní software. To znamená, že na základě indikátoru je možné vytvořit pro každý instrument jednu obchodní strategii a tím se tedy navýší počet možných strategií k licencování.

Indikátor a EA jsou určeny pro platformu Metatrader4. V případě zájm mohu zaslat více informací ohledně indikátoru. Zájemce obdrží s licencemi také doporučené nastavení pro jednu ziskovou strategii.

Cena za licence je podle domluvy.

Tomáš Vaník

Kontakt:

e-mail: vaniktomas@gmail.com
tel.: 605 893 521

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>