Investice do software pro obchodování na finančních trzích

Štítky: , ,

Nabízím investici do software pro obchodování na finančních trzích. Jedná se o automatický obchodní software a indikátor. Automatický software obchoduje jednotlivé hodnoty indikátoru a obsahuje několik podmínek pro nastavení. Software je možné používat pro všechny instrumenty jako Forex, akcie a futures. V případě zájmu mohu poskytnout také výsledky testování. A v případě zájmu je prodej tohoto software vč. několika ziskových nastavení pro několik instrumentů. Pro tyto instrumenty byla vytvořena nastavení, která nabízejí nízké riziko (drawdown) a úspěšnost obchodů i více jak 70%. Zhodnocení se pohybuje kolem 10% ročně. U software je možné nastavit navyšování obchodů (position sizing), poté se zhodnocení může pohybovat i 30%-50% ročně nebo i více. Vždy záleží na počátečním kapitálu. V případě zájmu může zájemce nabízet tento software a indikátor i k prodeji.

Dále nabízím investici do obchodního software pro obchodování arbitráže. Jedná se o strategii, kterou používají např. hedge fondy. Jedná se o strategii, kde se otevírají vždy dva obchody opačného typu a zisk z jednoho obchodu vždy pokryje ztrátu druhého obchodu. Jedná se tedy o strategii s nízkým rizikem a s úspěšností kolem 70%. Úspěšnost vždy záleží na technickém vybavení pro obchodování, jelikož je strategie založena na latency. Technické vybavení pro obchodování je možné si případně pronajmout od firem.

V případě dotazů mě můžete kontaktovat.

Tomáš Vaník

Kontakt:

e-mail: vaniktomas@gmail.com

tel.: 605 893 521

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>