Mezinárodní obchod s drahokamy a polodrahokamy včetně cenných kovů

Štítky: ,

Vážení investoři

Stručné shrnutí:

Od Března letošního roku jsme již fungující společností a sdružením fyzických osob, investorů zabývající se mezinárodním obchodem s drahokamy a polodrahokamy včetně cenných kovů. Máme za sebou již několik úspěšných a realizovaných obchodů včetně nově realizovaného projektu exkluzivních interiérů výhradně pro vysoce majetné osobnosti.

Z důvodu rozšíření neboli expanze do ostatních zemí nabízíme příležitost vstupu dalším potencionálním investorům či podílníkům do uspěšné společnosti zabývající se exkluzivně mezinárodním obchodem s drahokamy, polodrahokamy a cennými kovy. Veškeré úkony a dokumentace pro vstup do společnosti v souvislosti ke spolupráci jsou smluvně zajištěny. Garantujeme zhodnocení investic pro každy investiční vstup od 300.000 tis a to ve výši 240 % ( dle doby trvání) z každého investičního vkladu. Zisky se produkují již od prvního měsíce vstupu investice. V případě spokojenosti na základě vzájemné spolupráce do budoucna nabízíme i podílové vlastnictví.

Pozn. podílové vlastnictví akceptujeme pouze v případě řádného plnění povinnosti ze strany investora a dlouhodobé spolupráce nikoliv pouhým zhodnocením investičních prostředků. Stručné smlouvy a jasné podmínky včetně pojištění obchodu.

Detailní informace podáváme již při osobním setkání či telefonicky, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat nebo zanechat vzkaz ihned jak to bude možné, veškeré Vaše dotazy velice rádi zodpovíme.

Prosíme jen vážní zájemci.

Srdečně Vám děkujeme za pozornost s přáním hezkého dne

Jelinek

Kontakt:
+420730689422
emil.jelinek@icloud.com

komentáře 4

 

Pavel Rajko

13.1.2018

Dobrý den vážení,
s tímto pánem nic neinvestujte,tento pán Vás pouze naláká na obchod,naslibuje měsíční fakturaci a nic si z toho neplní,sepíše s Vámi smlouvu,kde jsou jeho povinnosti jasně dané a nic z toho neplní.
Uzavřel jsem s ním v dobré víře smlouvu a nyní zjišťuji,že se nic z toho neplní ,žádný zisk nic.
Pokud mi nevrátí prostředky vyplývající ze smlouvy,což moc nevěřím,tak s ním půjdu do sporu,ať to stojí co to stojí.
Nenechám se okrást od tohoto povedeného kluka,který si neumí jinak vydělat koruny.
Věřte mi , já mám vše podložené,i účet ve finále není jeho a má to důvod.

 

Miroslav Filipovič

17.1.2018

Pane Rajko,
mám ty stejné zkušenosti. Taky jsem byl podveden o peníze.
prosím, kontaktujte mě ať můžeme zahájit společné právní kroky proti podvodníkovi.
Miroslav Filipovič
tel.: 602 703 872

 

Pavel

18.1.2018

Pan Jelínek je pouze podvodník,nic jiného

 

Pavel Rajko

21.1.2018

Pane Filipovič,přestaňte mě tady tahat do vašich nekalých úmyslů a her.
Váš záměr byl jasný,který jste mi potvrdil i do telefonu,spolupráci jste uzavřel na jaře roku 2017 a nic jste do ledna roku 2018 neudělal,aby se Vám vrátila investice,žádnou negativní recenzi jste tady neuvedl,aby se nikdo nenachytal do tohoto obchodu a to má svůj důvod.
Já jsem uzavřel spolupráci koncem roku 2017 a v lednu 2018 to řeším odstoupením od smlouvy,vše legální a podložené.
V dobré víře jsem umístil špatnou recenzi na tento inzerát a potom jste mě začal kontaktovat emailem,vše doložím,takže žádná komedie,že jsem reagoval na váš tel z tohoto webu.
To vše jste tady umístil až podvodně po té,kdy se s Vámi jako nečestným člověkem nehodlám zaplést a dál bavit.
Tel jste mi poslal do emailu a to dne 17.1 to ano,vše doložím,ale reagoval jsem na upozornění do emailu a ne z dodatečně vymyšlených konspiračních teorií co se týče tohoto webu a mé reakce.
Telefon,který jste mi poslal do emailu a ne z dodatečně podvodného jednání páchané na tomto webu a zadávání příspěvku pozdějších dat a na ten jsem reagoval večer ráno 17.1. první sms ,ano pak jste mi volal vy jednou a večer já jednou vše 17.1.2017(výpis hovorů) a bavil jsem se s vámi,kde jste mě nabádal,abych odstranil špatnou recenzi na pana Jelínka,jestli není lepší ,aby se našel nový investor,od kterého se prostředky přesunou k nám,ne já s tímto nesouhlasím,aby byl uvedený někdo jiný v omyl dle vás a byl vtažen někdo další do tohoto obchodu a nesouhlasím s Vaším podvodným jednáním,které jste chtěl napáchat dle pana Jelínka i na mě,takže s Vámi s tak nečestným člověkem já postupovat v nápravě nebudu.
Smluvní vztah nemáme spolu,já jsem Vám nic neprovedl,nic vám nedlužím a já mám pouze obchodní legálně podložený vztah s panem Jelínkem a sním to budu řešit,ale s člověkem tak křivého charakteru ,já nic řešit nebudu,přestaňte tady lhát a psát za mne nějaké věci na tento web,pokud se mi prostředky nevrátí , tak určitě nebudu postupovat k nápravě s tak nečestným člověkem jako jste vy,tak mě už tady přestaňte očerňovat a záměrně zkreslovat jasné důkazy a informace.
PS:Ten poslední příspěvek od Pavla,tady není vkládán mnou panem Pavlem Rajkem,další podvod z vaší IP adresy.Rajko

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>