Mezinárodní obchod s drahokamy a polodrahokamy včetně cenných kovů

Štítky: ,

Vážení investoři

Stručné shrnutí:

Od Března letošního roku jsme již fungující společností a sdružením fyzických osob, investorů zabývající se mezinárodním obchodem s drahokamy a polodrahokamy včetně cenných kovů. Máme za sebou již několik úspěšných a realizovaných obchodů včetně nově realizovaného projektu exkluzivních interiérů výhradně pro vysoce majetné osobnosti.

Z důvodu rozšíření neboli expanze do ostatních zemí nabízíme příležitost vstupu dalším potencionálním investorům či podílníkům do uspěšné společnosti zabývající se exkluzivně mezinárodním obchodem s drahokamy, polodrahokamy a cennými kovy. Veškeré úkony a dokumentace pro vstup do společnosti v souvislosti ke spolupráci jsou smluvně zajištěny. Garantujeme zhodnocení investic pro každy investiční vstup od 300.000 tis a to ve výši 240 % ( dle doby trvání) z každého investičního vkladu. Zisky se produkují již od prvního měsíce vstupu investice. V případě spokojenosti na základě vzájemné spolupráce do budoucna nabízíme i podílové vlastnictví.

Pozn. podílové vlastnictví akceptujeme pouze v případě řádného plnění povinnosti ze strany investora a dlouhodobé spolupráce nikoliv pouhým zhodnocením investičních prostředků. Stručné smlouvy a jasné podmínky včetně pojištění obchodu.

Detailní informace podáváme již při osobním setkání či telefonicky, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat nebo zanechat vzkaz ihned jak to bude možné, veškeré Vaše dotazy velice rádi zodpovíme.

Prosíme jen vážní zájemci.

Srdečně Vám děkujeme za pozornost s přáním hezkého dne

Jelinek

Kontakt:
+420730689422
emil.jelinek@icloud.com

komentáře 2

 

Miroslav Filipovič

20.3.2018

Pozor,
bylo zjištěno, že podvodník Jelínek který podvádí investory má registrované bydliště na městském úřadě a je v exekuci od roku 2014.
Tyto závažné skutečnosti investorům tají, aby mohl nic netušící oběti podvádět.
Miroslav Filipovič

 

Pavel Rajko

9.4.2018

Pozor !!!
je dokázáno a archivováno že pan Miroslav Filipovič je člověk ktery nabadá slušné a poctivé lidi (zažínajicí podnikatele) k okrádaní vstupujicích investru a obchodních partnerů včetně stávajících.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>