Nabídka zahraniční investice

Štítky:

Jmenuji se Barrister Testa Jerson, prosím, rád bych s vámi probral nějaký velmi naléhavý a zásadní problém, pokud vám to nevadí, mám zájem o jmenování partnerem, investovat značné množství finančních prostředků ve vaší zemi, toto závisí na dostupnosti vedlejších zákonů, které umožňují zahraniční investice / investory, a můj výběr vaší země spočívá v tom, že jsem slyšel, že vaše země je podle indexu světového podnikání jednou z nejrychleji rostoucích ekonomik. To je jeden z hlavních důvodů, proč chci investovat do jakéhokoli lukrativního podnikání dle vašeho výběru ve vaší zemi.

Na základě mé závazné dohody a vzájemného porozumění s vámi, že budete spravovat a investovat prostředky do vybraného podnikatelského sektoru, jsem ochoten s vámi uzavřít soukromé financování kapitálově náročných projektů.

Závěrečně, dejte mi vědět ve vaší odpovědi, pokud máte zájem o partnerství se mnou. Přijdu, až bude obchod plně založen, doufám, že to bude začátek prosperujícího a vzájemného vztahu mezi oběma stranami, protože jsem ochoten svěřit tento fond do vaší péče.

Můžete mě kontaktovat prostřednictvím svých e-mailových kontaktů.

Díky v očekávání vzájemného porozumění a upřímné spolupráce.

S pozdravem.
Advokát Testa Jerson
(Hlavní zástupce)
JersonT Law Chambers
Spojené království
E-mail: info@jersontchambers.com
Soukromý e-mail: testajerson@gmail.com

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>