Podnikání – plyšová hračka jako podobizna

Štítky: , ,

Dobrý den,
  právě jsem si pročítala vaše nápady k podnikání a vzpomněla si na ten svůj,který mne napadl asi před 2 lety. Je to spíše jen taková vtipná myšlenka, nevím-jestli zrealizovatelná a zda by o to byl vůbec zájem..
Šlo by o to,vyrábět na zakázku hračky=“plyšáky“ s podobiznou toho,komu by byly darované,nebo podobou milovaného člověka..jako takový vtipný dáreček..(např.u „těla“ hračky by se fantaziím meze nekladly,ale „obličejík“ by byl vypracován do detailu napodobovaného člověka..)

     Co si o tomto bláznivém nápadu myslíte?jde mi o názory,vrhat se do toho „asi“ nebudu:o)
                                                                                                                                                                      Díky,Sára

Počet komentářů: 6

 

welch

2.11.2008

Myslím, že jako myšlenka na vtipná a odlišný dárek více nž působivé. Otázkou je výše ceny za takovou hračku, respektive napodobeninu. Pokud bude cena přijatelná, má to šanci na úspěch.

 

Koudy

15.12.2008

To mi prijde jako uzasny napad… hodne zainvestovat do reklamy, predevsim na internetu a pomoci jakehosi e-shopu obchod provozovat… Jediny nedostatek mi prijde pri posuzovani hotovych del, daneho cloveka (ktery by mel byt „zplysovan“:)) svadlenky budou znat pouze z fotek, vysledek je tedy dost relativni… no tezko rict…
Nejdriv mozna zpracovat karikaturu a podle ni vytvaret…
ale napad je to vazne skvely:)

 

Vladimír Přichystal

12.2.2009

Pokud by někdo byl schopný vyrábět plyšáky podle fotek, začal bych výrobou plyšáků podle slavných lidí. Dá se vyrobit víc kusů podle jedné šablony, dá se naplnit eshop atd. Pokud by se švadlenky opravdu trefovaly do podoby, dala by se přidat zakázková výroba pro jednotlivce.

 

Jana Ple

8.9.2010

No, zrovna takovou panenku sháním a nemůžu najít. Což mě dost mrzí… 🙁

 

Cena

14.8.2012

A jaká cena by podle Vás odpovídala panence/plyšákovi na zakázku?

 

to uz na trhu momentalne je

7.1.2013

toymee.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>