Podnikání v autodopravě

Štítky: , ,

Dobrý den-Ahoj.

O vlastním podnikání přemýšlím od dětství a vždy mě fascinovala autodoprava. Dnes v ní funguji jako zaměstnanec. Čím déle pracuji, tím více si všímám, kolik ve skutečnosti vydělávám firmě a kolik jsou náklady. Má prořízlá pusa už nasmlouvala nové spolupráce, avšak bez jediného ocenění. Spousty nabídek a spoustu nápadů. Jako zaměstnanec si připadám nedoceněný. Proč nezahájit tvrdý boj s konkurencí na trhu? Investice. Dnes disponuji kontakty, přehledem o zisku i nákladech a sám si zkusil i horší scénáře. Zájemců o tuto práci je stále dost. Proč nezaměstnat další? Dnes se snažím zkoumat i různá odvětví autodopravy a jsem přesvědčen, že svým zázemím,oporou a zkušenostmi jsem schopen konkurovat a stále slušně vydělávat.

Chybí mi jen investice.

V hlavě se rodí další nápady, v čem se dá nadále rozšiřovat seznam nabízených služeb. Uvítám, pokud se chce někdo podělit o pomoc.

Ať jen s počítáním zisku.

Bobr 🙂

Kontakt:

e-mail: illnerv@seznam.cz

 

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>