Projekt Setrizazitek

Štítky: , , ,

Dobrý den,

dovoluji si Vás oslovit s představením našeho ambiciozního projektu, který by se dle mého mohl stát fenoménem jak v ČR tak třeba i v dalších zemích. Ve zkratce bych vám rád projekt popsal.

Princip projektu funguje na bázi slevového portálu a výherních losů. Ideální například jako dárek na vánoce nebo narozeniny a nebo jen pro potěšení. Nejsme žádná loterie. Vím, že vás jako investora budou zajímat zejména čísla, jak velký je náš trh a schopnost růstu. To vše máme detailně připraveno. Je to nápad dvou mladých lidí mě a mé partnerky. Věříme v úspěch a věříme v náš nápad a samozřejmě máme chuť tvrdě pracovat a jít si za svým snem. Nebojíme se investovat do projektu i vlastní prostředky, avšak hledáme někoho, kdo by nám s financováním pomohl a mohl by vnést do našeho projektu zkušenosti.

Děkujeme za váš čas a budeme moc rádi pokud by jsme Vám mohli projekt odprezentovat.

S pozdravem

Petr Hlaváč

Kontakt:

tel. 725 003 586

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>