Sháním investora pro spolupráci

Štítky: , ,

Sháním investora, který by měl zájem investovat v oblasti finančních trhů. Mám vlastní systém pro obchodování arbitráže. Jedná se o hedge arbitráž, kterou používají např. velké hedge fondy. Jedná se o typ strategie kde se otevírají zároveň dva obchody opačného typu a jeden z těchto obchodů pokryje vždy ztrátu z druhého obchodu. Strategie má velkou úspěšnost a nabízí zhodnocení od 10%-50% nebo i více měsíčně. Zároveň strategie nabízí nízké riziko ztráty vloženého kapitálu.

Mohl bych tedy poskytnout tento systém a sháním investora, který by mohl poskytnout finance ke zhodnocení. Peníze bych poté mohl zhodnocovat přes tento systém a zisk by se vždy rozdělil 50/50. Investice je možná od 50 tis., v případě zájmu o nějaké kvalitní zhodnocení financí. Ale investice může být již od částky 35 tis.

V případě zájmu nebo dotazů mě můžete kontaktovat.“

Tomáš Vaník
vaniktomas@gmail.com
Tel. 605 893 521

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>