Zhodnocení kapitálu automatizovaným softwarem

Štítky: , ,

Dobrý den,

od roku 2019 využíváme software od americké firmy na automatizované obchodování. Za zhruba dva roky jsme nabrali spoustu znalostí a zkušeností (včetně ‚zážitků‘ jedné z největších krizí na trzích kvůli Koroně), které jsme se nyní rozhodli předávat dál. Vše funguje online přes virtuální server, takže se dá připojit odkudkoli na světě z laptopu či mobilu/tabletu.
Hledám tímto pár lidí, kteří by si rádi zhodnotili kapitál touto flexibilní, byť trošku rizikovější, strategií. Na oplátku ale určitě necílíme pouze na 7 % zisku ročně. Vše se dá řídit a záleží pouze na Vašich preferencích, jakou strategií se vydáte vy. Zda budete chtít být konzervativnější nebo ne. Základní nastavení nám aktuálně dělá cca 400-500 $ měsíčně. Pokud někdo jede toto nastavení se třemi tisíci $ kapitálu, tak to má mnohem více rizikové než někdo, kdo jede stejné nastavení s 10k $. Zkrátka na čím menší procento zisku se cílí, tím je menší riziko a tím méně času zabere i správa softwaru. Já doporučuji cílit na cca 5 % měsíčně, což je právě kapitál 10k $ s naším aktuálním nastavením, ale vše se dá přizpůsobit. Nedoporučuji určitě pod 3k $.
Jak vše funguje Vám rád ukážu a vysvětlím. Ukážu Vám také, jakou strategii používáme aktuálně my, dle čeho se aktuálně rozhodujeme a tak. Nejedná se o investiční rady!

Veškeré finance máte na svém účtu u certifikované společnosti. Nám žádné peníze neposíláte! Peníze můžete vybírat kdykoli. Nespravujeme nikomu finance, pouze zaškolíme, jak pracovat se softwarem apod.

Kontakt:

Pro více detailů mi zašlete e-mail s předmětem ‚Automatizované obchodování – napadynapodnikani.cz‘ na increasemoneyvalue@gmail.com.

Úspěšný den všem!

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>