Nový druh marketingové sítě – velký potenciál úspěchu na CZ i zahraničním trhu

Štítky: , , ,

Dobrý den,

chci uvést na český trh nový druh marketingové sítě s potenciálem velkého úspěchu, jelikož žádný obdobný marketingový model u nás a pravděpodobně ani nikde v Evropě nefunguje.

Pro tento účel byla zřízena společnost s ručením omezeným, která bude základním kamenem tohoto projektu.

Tento marketingový model se ale nemůže spustit bez spolupráce s tuzemskými výrobci a prodejci, proto touto cestou bych chtěl oslovit firmy nabízející výrobu, prodej, nebo i služby, připojit se k tomuto projektu může každý živnostník, který má zájem zkvalitnit své produkty a služby a především zvýšit zisk až 30%, a to jen díky pokrokové myšlence samotného projektu.

Dále je tu nabídka spolupráce pro investory, kterým by se tento projekt zamlouval a chtěli by se o něm dozvědět více informací,spolupráce s investory by byla realizovatelné formou odkoupením podílů ve společnosti, která má do budoucna vysoký potenciál uspět a to nejenom na českém trhu, nebo jakoukoliv další individuální spoluprací. (Uvítáme každého kdo bude mít zájem s tímto projektem spolupracovat).

Takže pokud se chcete připojit k budoucímu obchodnímu gigantu, a získat obrovský náskok před konkurencí, tak kontaktujte našeho obchodního manažera na níže uvedené emailové adrese.

E-mail: bauchsro@gmail.com

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>