Podnikání s výrobou mýdel a svíček ?

Štítky: ,

Dobrý den.
Nedávno jsem přišla o práci a nedaří se mi v této ekonomické situaci najít novou a tak mě napadla myšlenka začít podnikat. Ráda bych vyráběla mýdla a svíčky. Taková práce by mě neobyčejně bavila. Nejsem si ale jistá jak bych měla začít a jestli vůbec mám naději uspět když je trh poměrně plný podobných produktů. Samozřejmě bych chtěla aby mé výrobky byly něčím originální. Ráda bych znala Vaše názory, popřípadě uvítám i každou radu.
Děkuji

Marcela

1 komentář

 

Vladimir

25.4.2009

Máte vybraný obor ve kterém chcete podnikat, otázkou je zda máte v tomto oboru zkušenosti, popřípadě kontakty. Zkušenosti v daném oboru jsou to nejdůležitější. Lze samozřejmě začít od nuly, nic méně v době dnešní konkurence je to ke zvážení.

Napsala jste ale velmi důležitý bod „aby mé výrobky byly něčím originální“, to je zcela zásadní. Pokud se Vám podaří na trh uvést ať již svíčky čí mýdla originálních vzhledů nebo vůni máte určitě větší šanci na úspěch. V dnešní době je zcela zásadní se odlišit od konkurence ! takže odlišnost a originalita jsou témata nad kterýmy by jste se měla zamyslet.

Hodně štěstí s realizací

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>