Příležitost k podnikání – košile Perry Ellis

 

Chtěli bychom Vám nabídnout výbornou příležitost k rozjetí podnikání či rozšíření Vašeho e-shopu/obchodu/velkoobchodu.

Jde o omezenou dodávku vysoce kvalitních košil americké značky Perry Ellis. V Česku je Perry Ellis v povědomí spíše díky luxusním parfémům, nicméně v USA se jedná o zavedenou módní značku s bohatou historií.

Košile, které Vám nabízíme, se svou kvalitou staví na pomezí mezi střední třídu a prémiové luxusní košile. Jejich oficiální prodejní cena je 29.99$, námi nabízená cena je mnohonásobně nižší, závislá na rozsahu odběru – orientačně pouze(!!!) 150 – 200Kč/Ks, k dispozici prozatím kolem 800 Kusů. Díky této silně podhodnocené ceně je tato dodávka atraktivní pro další prodej ať už prostředníkovi, tak koncovému spotřebiteli. V žádném případě se nejedná o padělky, košile Vám rádi nabídneme k vyzkoušení.

K dispozici máme 10 barev ve 3 různých provedeních (2 různé límečky pro standardní manžety, 1 límeček pro dvojité manžety). Velikosti se pohybují od 15 do 18 palců, což odpovídá našim velikostem 38-46. U nejfrekventovanějších velikostí jsou dokonce k dispozici 2 různé délky rukávů.

V případě zájmu můžeme na e-mail zaslat fotografie či domluvit osobní prohlídku. Pokud Vás nabídka oslovila, kontaktujte mne na:

lnouzak@yahoo.com

Počet komentářů: 2

 

Eshop

22.7.2012

Pošlete nabídku. Díky Bárta

 

Marie Bryndová

11.7.2013

Dobrý den,
eshop právě připravuji a hledám zajímavé zboží, můžete mi zaslat foto vašeho zboží?
Děkuji M. Bryndová
T:606636404

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>