Stavební firma hledá investora

 

Dobrý den,

Hledáme tímto možného investora , který má zájem o rozumné zhodnocení volných finančních prostředků již v rozběhlém obchodě.

I když jsme základem stavební firma ( stavíme pro Subterru , Bak , Unistav , Průmstav atd. možnost prověřit ) , máme rozběhlý finanční projekt zřizování Finančních center . V tomto Finančním centru nabízí náš finanční poradce  hypotéky , úvěry , veškeré druhy pojištění atd. a dále naši pracovníci se starají o systém malých krátkodobých půjček. Tento systém  je založen výhodném zhodnocování financí v rámci poskytování malých půjček soukromím osobám. Tento systém  zatím financujeme  z vlastních prostředků , ale pro velký zájem klientů a rozšíření sítě . Rádi  bychom uvítali další finanční prostředky pro zřízení dalších Finančních center v dalších městech.

Systému malých krátkodobých půjček  již běží naše finance a je dobře nastartovaný , což je jistá záruka úspěchu financování.

 Nehledáme investora do obchodu do kterého bychom sami neinvestovali  a bezhlavě riskovali finance investora.Toto Finanční centrum běží již na Kladně a rádi bychom je zřizovali dále.

 I v systému malých půjček jsme rozpůjčovali firemní statisíce korun a investujeme postupně dál .Klienti je postupně splácejí a budou splácet x dalších  měsíců , proto není určitě v našem zájmu firmu nějak zkrachovat nebo jinak jí zničit. Peníze do ní proudí každý týden se splátek klientů na oficiální firemní účet a toto není možné ukončit ze dne na den , což je docela velká záruka pro možného investora.

Investice by se postupně vkládala do finančního systému Finančního centra pro budování dalších center .Není nutný ani potřebný jednorázový vklad , ale spíš postupný , tak aby se stíhal rozpůjčovat .  Výše investice je od 500.000 – 4.000.000,- Kč .

Minimální doba trvání investice je 1,5 roku . Úročení vkladu je 15 % – 22 % ze základního vkladu za 1 rok.

Úroky a vklad je vyplácen v termínech dle dohody.

 

Dále bychom uvítali investora na naše menší developerské projekty ve stavebnictví. I když je stavebnictví v útlumu ,  díky  promyšlenému řízení staveb a po odstranění zbytečných režií , dokážeme stavět za velice lukrativní ceny. V oblasti Prahy – Západ máme vytypované pozemky pro výstavbu rodinných domků. Bohužel s bankou jsou jednání velice zdlouhavá , proto bychom uvítali investora , který by dokázal rychleji reagovat.

 

 Pokud by jste uvítal seriozního partnera , rád Vás pozvu do naší firmy kdybychom vše prodiskutovali osobně a třeba i najdeme cestu k oboustranně výhodné spolupráci.

 S pozdravem.

 

 

SONERA GROUP spol.s.r.o.

Měchura Milan

Tel.: 773 835 955

E.mail.: stavitel.praha@centrum.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>