Android aplikace – nabídka a marketing

Štítky: , , ,

Dobrý den,

hledám investora, pro aplikaci nové generace, která je zaměřena na sociální marketing, který bude fungovat na mobilních platformách ve formě live sociální hry, interakce uživatelů a přinese jak zábavu tak finance.

Základní myšlenka projektu je vytvoření mobilní live sociální hry pro dva případně více hráču která se soustředí na velmi dobrou využitelnost pro marketingové účely.

V dnešní době, kdy mobilní telefony se pro nás staly prakticky součástí každodenního života, je to logická volba. Aplikace je zaměřena na lidi, ale je nejen pro lidi, ale i pro firmy. Jelikož je nápad sociální, propagace bude samovolná, sdílená, virální, tedy se předpokládá i s expanzí mimo ČR, kdy procento uživatelů bude rychle stoupat.

Jen chybí investor pro aplikaci, reklamu, tedy zviditelnění. Pár programátorů už mám nakontaktovaných, ale v případě, že máte vlastní, se nebráním spolupráci. Více informací poskytnu až po podepsaní NDA.

V případě zájmu mě nedávejte kontaktovat na email:

vychopen.jiri@email.cz

S pozdravem a přáním pěkného dne

Jiří Výchopeň

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>