Aplikace usnadňující začlenění do nového prostředí

Štítky: , , ,

Dobrý den,

hledám investora na financování vývoje aplikace, která by lidem kteří se nastěhují do nového prostředí pomohla nejsnazší cestou zjistit informace o dané lokalitě v novém místě bydliště (restaurace, dopravní spojení, služby) a také možnosti v okolí  (např. pro pejskaře, děti, sport nebo jiné zájmové činnosti). Podnikatelé by také do aplikace mohli formou placené reklamy zadávat odkaz na své provozovny či služby třeba i s možností hodnocení. Součástí aplikace by měla být možnost najít si v nové lokalitě i nové přátele se společnými zájmy, kteří se také přistěhovali a nebo mají jen zájem poznat někoho nového. Tato aplikace by pomohla mnoha lidem rychleji se začlenit v novém prostředí.

áklady na vývoj aplikace jsou vývojářskou společností díky plánovanému propojení s Facebookem a Googlem odhadovány v řádech statisíců. Společnost Facebok již byla také oslovena.

Děkuji

Tomáš Paur

Kontakt:

tel: 602262872

e-mail: paurtomas@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>