Cestovní aplikace

Štítky: , , , ,

Dobrý den,

ráda bych Vám představila nápad o cestovní aplikaci, která se jmenuje World explorer.

Co se tyče naší aplikace, viděli bychom to tak, že by to byla navigace, prozatím po ČR (kdyby se aplikace uchytila, tak bychom rádi rozšířili pokrytí do Evropy, nebo případně po zbytku světa), na mapě by se zobrazovaly památky a různé zájmové objekty pro cestovatele.

Představa je taková, že si člověk otevře doma, nebo kdekoliv se bude nacházet, naši aplikaci a zvolí si, že chce mít výlet po Praze a vybere si, kde začne a uvidí okolní objekty, které by chtěl navštívit. Až se vydá na cestu, a bude procházet vybraná místa, tak se mu mohou nabídnout a zobrazit okolní zajímavosti, které by mohl navštívit.

Chtěli bychom tedy, aby aplikace obsahovala: navigaci, celkové shrnutí km za výlet, nabídku památek (poloha, vzdálenost od momentálního umístění turisty, fotografie, otevírací doba, ceny vstupů do památek apod.), nabídka anglického provedení pro zahraniční turisty, možnost vytvoření vlastního seznamu nebo trasy pro výlet, případě i možnost sdělení hodnocení a zážitků z cest.

Rádi bychom tuto aplikaci realizovali, a to zejména pro milovníky cestování. Myslíme si, že každý by rád navštívil a objevil i něco nového, nebo uviděl více cílů, než si sám našel. Mohl by to být i přínos pro objekty, které nejsou moc známé a navštěvované, tato aplikace by je právě mohla také doporučit, a mohlo by to být přínosné i pro majitele objektů.

Ještě bych chtěla dodat, že bychom tam chtěli dodat seznam, ve kterém by byly české kraje a pod nimi by byly památky atd. Také aby u toho byla možnost si rozkliknout památku a podívat se na popis a fotografie vybrané položky.

Ráda bych tuto aplikaci uskutečnila, protože si myslím, že by usnadnila plánování cest a výběru cílů hodně lidem, kteří rádi cestují.

Potěšilo by mě, kdyby bylo možné nalézt sponzora, či investora pro tento nápad.

Děkuji

Kůstová

Kontakt:

e-mail: aneta.kustova1@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>