Coworkingové centrum v Praze 4

Štítky: , ,

Přeji krásný den.

Před čtvrt rokem jsem založila networkingový klub a komunita, kterou teď kolem sebe mám čítá desítky podnikatelů.

Mým cílem je vytvoření business kavárny a coworkingového centra, které by mohlo sloužit k prezentaci a užívání drobnějšími podnikateli a malými firmami pro obchodní schůzky, plánované mítinky, semináře podporující vzdělávání, výstavy ručních děl, prodej výrobků začínajících, poměrně tvrdě se prosazujících startuperů např. v oblasti gastra. Máme vyhlédnutý objekt na Praze 4 a zhodnotím-li stav současné coworkingové situace, tak v této části (konkrétně v Nuslích) takováto aktivita zcela chybí (nejznámější coworkingy jsou HUB na Praze 5 a InSpiro na Praze 9). Dle propočtů máme zde reálné náklady na odstartování projektu cca 300 tis Kč, a to při velkých škrtech.

Své finanční možnosti jsem velmi limitovala budováním klubu, který se dynamicky rozjíždí a hledám zapáleného investora, který má vztah k sdružování, tvoření aliancí, podpoře podnikání v růstu a vzdělávání. Obecně platí, že někam patřit je jedna z důležitých životních priorit, a trend sdílení (obchodního místa a leckdy i know how) je právě v rozkvětu.

Budu ráda za každou inspirativní radu.

Krásný den,

Veronika Jíšová

e-mail: vj@veronikajisova.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>