Farmářský e-shop

Štítky: , ,

Dobrý den,

Jsem mladý člověk, co hledá příležitost a partnery k zrealizování projektu. Můj nápad je zaměřený na dnešní trend lidí a to jsou farmářské potraviny a internet.

Napadlo mě co tyhle dvě věci skloubit do jedné. V Praze je spoustu farmářský trhů kde spoustu lidí nakupuje. Ale je taky spoustu lidí co by rády nakupovali jen nemají tolik času nebo zrovna nemají u sebe hotovost.

Záměr je takový: založit web, kde by byla jak databáze jednotlivých farem i živnostníků s e-shopem, kde by lidé mohli nakupovat tyhle produkty nabízené na trzích i z pohodlí domova.

Nemám případné znalosti ani finanční možnosti na realizaci nápadu. Popřípadě znám lidi na vytvoření weboveho rozhraní.
Mám zkušenosti s obchodem a nabízením produktů.

Pokud Vás něco zaujalo, neváhejte mne kontaktovat.

děkuji

Franek Jakub

e-mail: franekjakub10@seznam.cz

Počet komentářů: 3

 

Marek Bukač

24.1.2016

Dobrý den, o tento druh podnikání mám zájem už delší dobu, ozvěte se na uvedený email.

Děkuji
Bukač M.

 

Miroslav Novák

23.2.2016

Dobry den, pokud máte jestě zájem, ozvěte se. Mám podobný záměr, možná by bylo dobré se sejít. Děkuji, hezký den M.Novák tel. 605151173

 

Stanislav Ryšavý

30.10.2017

Dobrý den, mám podobný záměr, ale rád bych se zeptal, jestli se tento záměr tady uplatnil. Jinak mám kapitál i chuť toto realizovat, jsem z Moravskoslezského kraje. Díky za info, popř. společnou realizaci, dříve jsem vlastnil potraviny, ale díky Supermarketum jsem musel prodejnu zrušit.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>