Hladová okna – noční občerstvení

Štítky: , , ,

Dobrý den,

mám nápad a hledám investora a společníka. Můj podnikatelský plán spočívá v otevření Nočních „Hladových“oken. Ze své zkušenosti vím že mladí lidé potažmo i ti starší, kteří míří nebo jsou na zábavě, akci, koncertu apod. nebo míří z akce, zábavy atd. domů, mají vždy na něco dobrého chuť. Mnoho lidí se ptá obsluhy baru, diskotéky atd., kde je možno se v nočních až ranních hodinách najíst. Moje představa by byla ve dvou až v třech městech tuto nabídku uskutečnit. Mám mnoho kamarádů z farem, kde potraviny by byly vždy čerstvé a chutné. Prostory vhodné pro provozovnu mám v dohlednu. Napadla mně i možnost rozvozu jídel, jelikož většina provozoven je v nočních hodinách uzavřena. Při provozování této činnosti jsem se zajímal i o rozvoz pečiva přímo k domu v ranních hodinách o víkendu.

Děkuji za zvážení a případný kontakt.

S pozdravem

Bronislav Režňák

Český Brod

Kontakt:

Mobil: 725808547

Počet komentářů: 2

 

jenda benda

26.2.2018

genius

 

Zbyněk Hlavatý

20.6.2018

Nerealizujte, je to jen na obtěžování bydlících lidí ( křik, kouř, rvačky, hádky). Navíc horor pro lidi co tam dělají. Mám vlastní zkušenosti.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>