Hledá se investor – kosmetika

Nová kosmetická značka BOUCHON de BOHÉME.

Popis:

Našli jsme na trhu prázdný cenový prostor mezi 100 až 140 Kč / 1 ks pleťového krému 50 ml. V tomto cenovém prostoru chceme začít prodávat kosmetiku vlastní nové značky. Cenový prostor je dán tím, že kosmetické firmy pod hranicí 100 Kč nemají na reklamu a zákaznice je kupují jen podle nejnižší ceny v drogeriích. Značkové kosmetiky nad 140 Kč reklamu dělají, ale nejdou pod 140 Kč, protože hodnota jejich značky nemůže mít nižší cenu, bylo by to marketingově kontraproduktivní.

Máme k dispozici široký průzkum mezi 146 ženami a víme, že našimi zákaznicemi mohou být jednak ženy, které kupují levnou kosmetiku – naši z reklamy si vyzkouší a již u ní zůstanou, jednak ženy, které kupují dražšší kosmetiku – vyzkouší z reklamy tu naší a už u ní zůstanou.
 

Popis kosmetiky:

Na trh chceme v 1. fázi přinést denní, noční a oční krémy a krémy protivráskové. A to jak klasické "chemické" struktury, tak i bylinné struktury.

Reklama:

Bude vedena v televizích Nova, Prima, Barrandov, sítě RTA a R1 reklamním spotem. Výroba spotu využívá mé dlouhodobé činnosti v kultuře, takže cena je zlomkem obvyklých cen.

Výše investice:

zkušební sekvence březen – duben: 750 000 Kč. Po této sekvenci kampaň a prodej vyhodnotíme a při dobrém výsledku budeme pokračovat s investicí cca 5 mio / od dubna do července a s investicí 6 mio od září do prosince 2012.

Návratnost investice: 12 měsíců

 

Kontakt:

Vladimír Vích
Bouchon de Bohéme

korespondenční adresa:

Vladimír Vích
Na Zatlance 5, 150 00 Praha 5
e-mail: bouchon@centrum.cz
tel.: +420 734 360 001

1 komentář

 

Dotaz na možnost spolupráce

3.6.2012

Hledám společníka, nebo koupím dobrý nápad  na využití drobné budovy ( 16 m2 , uvnitř kancelář 10 m2) s reklamní plochou 4 x 2 m u hlavního tahu v městě Znojmě. vahla@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>