Hledá se investor – Obnova a rozšíření výroby mléka a mléčných výrobků v kvalitě BIO

 

Dobrý den, 
 
hledáme pro náš záměr investora anebo společníka na obnovu a rozšíření výroby mléka a mléčných výrobků v kvalitě BIO.
 
Výroba BIO produktů je velice perspektivní činnost,která souvisí s příklonem lidí k zdravému životnímu stylu. Počet BIO prodejen silně stoupá. Průzkum  trhu  ukázal ,že v obchodní síti jsou pouze k dostání  jogurty z EU , ale poptávka po českých , kvalitních výrobcích je nenaplněna.
Srovnáním se sousedními státy EU,kde je bio zemědělství a výroba bio potravin značně rozšířena a vyhledávána spotřebiteli ,nám ukazuje,že tato oblast je v ČR zatím opravdu v plenkách a nabídka výrobků opravdu minimální.V současné době poptávka vysoce převyšuje nabídku.
 
Z vlastních prostředků je  zakoupena technologii ke zpracování mléka a další část bude nutno dokoupit. Potřeba finančních prostředků je vyšší a proto je uvažováno  o využití investičního a provozního úvěru.
Základní součástí  rekonstrukce je provedení v takové kvalitě aby bez problému odpovídaly výrobní prostory  evropským standardům a všem hygienickým předpisům platným pro výrobu BIO potravin.
Na rekonstrukci se zpracovává prováděcí projekt a bude vydáno stavební povolení. V současné době jsou projednány výrobní prostory s Veterinární  službou a dohledem nad výrobou potravin  včetně povolení k chovu zvířat.
 
Odbyt zajištěn .
Podrobnější  informace poskytnu  osobně. Na požádání Vám mohu zaslat vypracovný podnikatelský plán. 
 
s pozdravem
Václav Baloun
vaclavbaloun@seznam.cz
Farma Jitřenka s.r.o.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>