Hledá se investor – Originální modní brend spojený s produkční činností

Štítky: , ,

Luxusní modní show s inetrprety ze zahraničí: Mám založenou firmu, potřebuji jen kapitál a nabízím 15 až 20 procent ze zisku, záleží na výši investice. Pracuji jako modní návrhářka stejně jako má slavnější teta Martina Nevařilová, ale chci modu posunout na jinou uroven a propagovat ji pomocí tematických akcí. Mám vše , dekorace na akce z dílen Národního Divadla, tanečníky, choreografy potřebuji jen kapitál. První akce má být ve stylu 7. hříchu – 7 sins in chapel. (Pro představu : luxusní šaty na známých tvářích a to jak na modelkách tak tanečnících atd., dekorace ve stylu aktuální akce, známý interpret a to také v hudebním stylu který se hodí)  Akce by měla být zaštítena vždy známým interpretem ( většinou z ciziny), kterého není problém zabookovat.Celý koncept tedy spočívá na hudební produkci nějaké akce nebo party spojené s neobyčejnou propagací nové luxusní značky. Jedny šaty ted prodám od 8-30 tisíc. Díky investici a akcím které budou mít prestiž a reklamu cena stoupne a díky intepretovi a lístkům na danou akci je dvojí tržba: z oblečení a ze vstupů. Vytvořit tento brend nedá práci vše je dokonale připraveno. Drobné věci které se týkají barů , prostor a reklamy lze vykompenzovat sponzory, které máme už z poloviny zajištěny.

Další informace k poptávce:
Potřebuji minimálně 800 000 korun. A to na pronájem atelieru , koupi minimalne dvou strojů , prvotní reklama , šikovná švadlena na výpomoc , látky a ostatní poplatky spojené s první akcí.
bunesovaz@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>