Hledám investora již do zavedeného projektu

 

Dobrý den,

hledám investora, nebo společníka s investicí 1.000.000,- Kč.

již dva roky existující internetová (celostátní zpravodajská) televize (Praha) schopná si na sebe vydělat svou vlastní činnosti, www stránky :  www.mozaikatv.cz  s dalšími již nastartovanými ziskovými činnostmi, jako kurzy filmového herectví a pod., bez závazků, dluhů a úvěrů. Investice bude použita na vytvoření a vybavení multifunkčního televizního studia (natáčecí, vysílací, klíčovací a dabingové) a k modernizaci a profesionalizaci webových stránek televize. Již máme vlastní klientelu i diváckou základnu. Desetileté zkušenosti, zcela reálná představa o trhu, maximální efektivita, vlastní autorská produkce, naprostá nezávislost na vnější distribuci, či propagaci. Rostoucí ziskovost jak na českém, tak světovém internetovém trhu.  Návratnost do pěti let se 100%ním ziskem, nebo společník (i tichý) za 50% zisku.

 Více v business plánu, který zájemci obratem pošlu na požádání mailem – produkce@mozaikatv.cz

 Ocením jakoukoli odpověď, či případnou poznámku, radu, kritiku … k business plánu.

 s přátelským pozdravem

Jaroslav Polák, producent
NET-TV MOZAIKA Praha
www.mozaikatv.cz
produkce@mozaikatv.cz

Počet komentářů: 3

 

Rudolf Procházka

14.6.2013

Mám dotaz, o jakou TV se jedná.
Když navštívím stránky najdu jen videa z YouTube

 

PetrNovotný

7.3.2017

Ahoj Jardo, hned ti milion půjčím, jsem rád, že zase hezky slibujes % a po desetiletých zkušenost a jistě velkých obratech, ti v bance nepůjčí ani 10.000 Kč.Ale mám tě rád.

 

PetrNovotný

22.3.2017

Pozor Polák je osoba prezentující se vždy jako majitel, ředitel, prezident všehomožného i nemožného, nespočítáš jeho IČ (zejména ukončená) a jeho kancelář je většinou KFC nebo MC a za dobu 25 let podnikání se v Praze nezmohl na auto, natož na byt.
Po desítkách podnikatelských pokusů a projektů, vždy zaanagažuje a asi namotivuje zejména mladé lidi kolem nebo podobné šmejdy.
Polák jen dluhy kumuluje a jen se uklizí z dohledu.
Proč nikdy nefiguroval v transparentní (ziskové) společnosti?
Proč pozuje s mladýma holkama (pokaždé jiná, nová, hloupější a naivnější) a učí je po lesích a parcích (kde se zatím neplatí nájem) své bojové umění?
Kameraman co nemá žádnou školu, učitel bojových umění co si dal pásek vždy jen sám sobě, neumí žádný cizí jazyk, ale prezentuje mezinárodní TV MOZAIKA.
Opět láká na lesk TV (mezinárodní TV) a přitom jde o neziskovku, která nemá ani sídlo.

Za svým křivým úsměvem má ještě křivější charakter, ale je to jeho celoživotní boj a přístup

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>