Hledám investora – Ganesha e-shop

Štítky: , ,

Eshop Ganesha je zpočátku virtuální prodejnou léčivých a dekorativních předmětů z exotického ostrova Bali v Indonesii.

Zaměřujeme se na – prodej a distribuci léčivých minerálů – Orgonů.
http://thespiritscience.net/2014/03/15/the-amazing-healing-properties-of-orgonite/

Dalšími položkami v sortimentu je soubor léčivé bylinné kosmetiky v bio kvalitě, vše pěstováno a vyráběno již více než 15 let autentickou, čistě přírodním cestou na balijských farmách. (viz.foto)

Třetím souborem položek jsou praktické, sakrální i dekorativní drobnosti a dárky z Bali.
Konkrétněji to jsou vonné tyčinky, okrasné držáky na tyčinky, ručně vyráběnná květinová mýdla, oleje, tělová mléka a másla, peelingy, olejíčky do vonných svícnů a různé další aromaterapie.

Doplňujícím sortimentem z Bali jsou zejména dětské oblečení v nádherných barevných kombinacich, látkách a vzorech. Dále pak drobné dřevěné hračky a jednoduché hudební nástroje. Dále autentické balijské batikované látky (sarongy).

Výhodou celého eshopu jsou opravdu nízké velkoobchodní ceny veškerého sortimentu, který je velice bohatý a dá se dle potřeby rozšiřovat či obměňovat.

Zákaznící budou nejen lidé, pohybující se v duchovních oblastech, majitelé a klienti masážních a zkrášlujících salonů, ale i lidé mající v oblibě estetiku, krásu a zdraví, maminky od dětí či zákaznící hledající originální exotická dárek za dostupnou cenu.

Investice není vysoká a měla by pokrýt start a obsloužení eshopu, ale také nákup a dovoz + uskladnění zákadních složek sortimentu do Čr.
Budoucí ambicí je otevření kamenné prodejny či vzorkovny, kde si budou moc lidé vybírat rovnou „z regálu“

Za vaše nabídky předem děkuji.

Kontakt:

e-mail: karel@artinii.com

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>