Hledám investora pro rozjetí projektu

Štítky: , ,

Dobrý den,

jmenuji se Ilona a poslední půl rok jsem si hrála s myšlenkou postavit se na vlastní nohy a být sama sobě pánem. Za deset let své pracovní kariéry jsem si prošla několika zaměstnáními, díky jimž mám zkušenosti a znalosti k vedení malého podniku včetně účetnictví. Jsem manuálně zručná a v práci i ve volném čase se pohybuji zejména na truhlářské dílně. Nyní se pohybuji ve společnosti lidí se stejným záměrem – předávat lidem znalosti a um a něco tu po sobě zanechat.

Hledám spolehlivého, seriózního investora pro rozjezd mého podnikání.

Jedná se o umělecko-řemeslné práce z více oborů:

  1. Provozování workshopů – výroba a hra na etnické nástroje
  2. Provoz krejčovského ateliéru
  3. Čalounění nábytku a restaurátorské práce
  4. Výroba dřevěných a kožených šperků

Za zainvestování do mého podnikatelského záměru nabízím procenta ze zisku na dobu určitou (do pokrytí původní investice). Částka k investici je k diskuzi, mám svou představu, která vychází z business plánu.

Pokud se zde najde investor s tvůrčí duší a chutí napomoci rozjet mi projekt, kterým obohatím lidi o dovednosti či o kvalitní, ručně a s láskou vytvořené výrobky, budu ráda za jakýkoliv kontakt.

Srdečně zdravím

Ilona Trpková
+420 608 327 399

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>