Hledám Investora pro speciální letecký projekt FJ-1

Štítky: , , ,

Jedná se o jedinečnou konstrukci stroje pro osobní,ale hlavně sportovní přepravu osob ve třídě UL-Experimentál, zvanou JET PACK. Má konstrukce nabízí oproti konkurenčním projektům, multifunkční využití, jednodušší montáž i pro budoucí výrobu, podstatně vyšší výkon a dobu letu.
Projekt se zatím nachází ve fázi nápadu, nákresů, skic, předběžných jednání s výrobci součástí a pohonu a hlavně hledání vhodného investora.

Nabízím:

Spoluzaložení Firmy a.s. nebo s.r.o. s podílem 50/50%, nápad, projekt, know how jedinečnosti, prostory pro vývoj, montáž, zalétání a počáteční montážní linku, sám osobně budu tento prototyp vyrábět, montovat a provádět veškeré zkoušky i letové.

Požaduji:

Od investora očekávám 100%financování (to znamená i dostatečnou rezervu) a pokud možno i aktivní zapojení do projektu v oblasti reklamy a marketingu.

Poptávám částku 2 500 000 Kč na stavbu prototypu, ve které je zahrnuto:

Nákup a montáž součástí skeletu stroje, nákup a zabudování pohonné jednotky, tahové a stabilizační zkoušky a základní zalítání na závěsu. Taktéž náklady na dovybavení zkušebního prostoru jsou v řádech desítek tisíc a jsou v tomto zahrnuty.

Další informace pouze vážnému zajemci a pokud možno při osobní schůzce.

Vít Vyroubal

Můj kontakt:

e-mail: fuego-s.r.o@seznam.cz
tel: +420604646087

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>