Hledám investora pro zavedené tetovací studio

Štítky: , ,

Vlastním zavedené tetovací studio s výdělkem cca 50 – 100 tis. měsíčně. Současná hodnota studia je cca 300 000 Kč pouze v movitých věcech. Součástí studia je klubová kavárna. Chci investovat do dalších služeb ( vysoká poptávka je po piercingu a mikrodermálech), kvalitní propagace a rozšíření prodejny se zbožím – oblečením a doplňky ve stylu rock, punk, gothic, metal. Připravuji další vybavení studia pro 1 – 2 další tatéry formou pronájmu, nebo podílu.. Nabízím podíl ze zisku nebo pravidelné platby ze zisku. Další možností je jednorázová návratnost investice spolu s 50% ziskem po 1 roce.

Výše investice:  250 000 Czk + Dohodou

Stav projektu:   Uvedený na trhu

Zkušenosti s podnikáním:           20 let

Požaduji:

Jednorázová finanční investice nebo po uzavření smlouvy o tichém společenství pravidelná finanční podpora.

Nabízím:

Podíl ze zisku formou pravidelných plateb dle domluvy.Nebo – podíl vyplývající se smlouvy o tichém společenství – pokud bude zájem ji uzavřít.Nebo -návratnost investice do 1 roku se 50% ziskem. Po domluvě zveřejnění jména/loga na viditelném místě ve studiu a na propagačních materiálech.

Kontakt: 724 875 555

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>