Hledám investora – spolufinancování restaurace The Pub v Londýně

Štítky: , ,

Chceme otevřít pro československou komunitu v Londýně podnik s nabídkou kvalitní české a slovenské kuchyně, tankového piva a zábavy pro děti a dospělé. Restaurace nebude zaměřena pouze na českou a slovenskou klientelu, která se zde bude zajisté cítit jako ve své rodné vlasti, ale rádi bychom naší nabídkou oslovili i tamní trh. 

Máme již několikaletou praxi s vedením podniku v Londýně a silnou československou komunitu za zády, která netrpělivě očekává znovuotevření místa, kde se můžou opět pravidelně scházet.

Hledali jsme něco zajímavého a nápaditého a velmi nás zaujal koncept The Pub, který má v České republice velkou oblíbenost. Věříme, že tento koncept bude velmi úspěšný i v Londýně. Spolupráci se společností The Pub a s spol. Plzeň Prazdroj už máme dojednanou. Bohužel nemáme dostatečnou finanční zásobu, abychom mohli otevřít podnik s nápaditým konceptem dle našich požadavků, který by jistě oslovil širokou škálu veřejnosti. Proto se obracíme na Vás, zda nemá někdo  zájem se na projektu finančně podílet.

Další podrobnosti bych Vám rád sdělil při osobní schůzce.

Děkuji s pozdravem

 Jan Florko 

Kontakt: Jan.Florko@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>