Hledáme investora

Štítky: , ,

Dobrý den,

jsem majitelem malé, zdravě fungující digitální agentury sídlící v Praze. Vzhledem k rozšiřující se poptávce po určitém segmentu našich služeb, jsme se rozhodli tuto část oddělit do samostatné firmy. Jedná se o námi ověřený a dobře zmapovaný systém spolupráce, který pod novou firmou umožní dále optimalizovat proces a soustředit se pouze na tuto klientelu.

Nově vzniklá firma bude úzce propojena s agenturou, ale postupně se bude osamostatňovat s vlastním týmem. Plynule naváže na nastavený systém, obdrží současné klienty ze zmíněného segmentu a od agentury bude také přijímat nové klienty, kteří budou vhodní k předání.

Pro zvýšení ziskovosti a rychlejší růst nové firmy dáváme možnost zapojení investora/ů. Je již definována cílová částka, výše vkladu každého investora je ovšem na individuální domluvě.

Vážným zájemcům zašlu investiční nabídku obsahující více informací. Rád se s Vámi následně pobavím o detailech a zodpovím případné dotazy.

Předem děkuji za Váš zájem.

Kontakt:

e-mail: inv.digital15@gmail.com

1 komentář

 

zdenek

20.7.2017

Dobry den, prosim oblizsi informace, dekuji

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>