Hledáme Investora do „digitálních akcií“

Štítky: , ,

Nabízíme Vám investici do „digitálních akcií“ globálního kopřivového projektu, který budeme rozvíjet. Tzn. že můžete očekávat zhodnocení vašich peněz na základě naší expanze na trhu. Nabízíme zhodnocení 14.5% p.a.

Jsme ochotni jednat při Vašem velkém zájmu o vašem majetkovém vstupu do společnosti.

Jako jediní na trhu pracujeme s geneticky homogenní kopřivou (kterou se nám podařilo odvodit ve spolupráci s Mendelovou univerzitou v Brně tzv. „ze zkumavky“). Z této suroviny vyrábíme nejen kopřivový koncentrát za studena pomocí specifického výrobního procesu, toto zaručuje zachování všech vitamínů a minerálů. Pevně věřím, že v tomto bude spočívat jeho jedinečnost a fantastičnost.

Kromě jiného jsme vyvinuli a vlastníme technologii k založení kopřivové permakultury a jako jediní dodáváme geneticky homogenní kopřivu do potravin.

Náš potenciál vidíme v kombinaci nových oborů biotechnologie, nanotechnologie a blockchain. Naší vizí je vyrábět kvalitní kopřivové produkty, které na základě znalostí bude vybaveno potravinářským, textilním, kosmetickým a farmaceutickým zbožím, z genomiky nebo nanotechnologie a jejich nástrojů. K realizaci naší vize potřebujeme ekonomický nástroj, který zpřístupní externí trhy, proto využíváme výhod blockchainu a tokenové ekonomiky.

(Token je krytý roční sklizní a její tržní realizací. Po dokončení prodeje bude cena tokenu určena pouze poptávkou a nabídkou, tudíž bude růst spolu s nekonečným potenciálem našich produktů).

Budete-li mít zájem o další informace, kontaktujte mě prosím e-mailem nebo telefonicky.

Předem děkuji s pozdravem

Václav Jáchim

Místopředseda správní rady

e-mail: vaclav.jachim@psiinstitute.org

Tel: +420 704612224, +420 775310001

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>