Hledáme investora, milovníka zvířat

Štítky: , ,

Zdravím. Hledáme investora, který nám umožní splnit si sen.

Budu jednat narovinu.

Jsme mladý pár – on podniká, avšak konkurence je velká a výdělek tomu také odpovídá, navíc nejsou žádné jistoty, jak dlouho to alespoň takhle vydrží, ona – momentálně hledá zaměstnání, ovšem v kraji je zaměstnanost zlá(poslední odhady činí cca 17uchazečů na jedno volné místo). 

Oba milujeme zvířata a nejraději bychom pomohli všem nechtěným či nemocným.. ale pořídit si vlastní útulek je velmi finančeně náročné a tak jsme alespoň zvažovali zřízení "zvířecího obchůdku" (prodej dobrůtek, chovatelských potřeb a poradenství, nikoli obchodování s živými zvířaty). Udělat tak radost domácím mazlíčkům a koneckonců nějakým způsobem vypomáhat i tam, kde je potřeba – aktivně se snažit podpořit útulky a záchytná zařízení. 

Avšak i pro tuto činnost je potřeba mít nějaký kapitál, který však postrádáme a vzhledem k momentální situaci ani není reálná možnost, že se nám podaří nějakou vyšší částku sehnat. Nechceme sedět s rukama v klíně a tak zkoušíme i tuto, poněkud zvláštní, možnost.

Dokonce jsme zahlédli inzerát, kde majitel prodává již zaběhlý zverimex se vším všudy. Byla by to úžasná šance! A tak hledáme někoho, kdo by nám ze začátku finančně pomohl, na splátkách se určitě dohodneme tak, aby byly obě strany spokojené. Najde se nějaká dobrá, solidární duše?

Kontaktujte prosím prostřednictvím e-mailu: karamel090@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>