Hledáme investory pro internetový projekt

Štítky: , ,

Hledáme investory
pro internetový projekt zaměřený na oblast služeb v oblasti dlouhodobého pronájmu nemovitostí, celková investice ve výši 200 000 Euro bude sloužit k rozběhnutí projektu, zajištění ochrany duševního vlastnictví projektu, vytvoření lokální sítě zástupců a zejména zviditelnění projektu mezi majiteli nemovitostí a jejich partnery z řad realitních kanceláří a developerů. Cílem je zaměřit se v příštích třech letech na český a slovenský trh s vidinou případné expanze i do dalších zemí.

Předpokládaná doba investice je 36 měsíců, po této době se investovaná částka včetně výnosů (předpoklad je 5 – 30% ročně) z investice vrací investorovi, který se může ale také nemusí zúčastnit dalšího kola investice zaměřeného na expanzi do dalších evropských zemí a nákup nemovitostí s vysokým zhodnocením v krátké době.

Ačkoliv již proběhlo první kolo testování projektu, je nutné říci, že projekt je v této chvíli  pouze na samém počátku a případnému investorovi hrozí nejenom zajímavá možnost velkého zisku, ale je zde i možnost ztráty části investice. Nehledáme pouze jednoho velkého investora, je pro nás zajímavý i investor od 1000 Eur či 25000 Kč.

Kontakt:

e-mail: 1dk@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>