Hledáme obchodního partnera – krabicové řešení e-shopu

Štítky: , ,

Dobrý den.

Po více jak dvou letech intenzivní práce několika programátorů máme připraveno k prodeji e-shopové krabicové řešení. Zákaznici si mohou velmi jednoduše vytvořit vlastní e-shop, který obsahuje nejen samotné produkty s libovolným množstvím variant, skladové hospodářství, ale i evidenci faktur, zálohových faktur, dobropisů, reklamací, dodacích listů. Samozřejmostí je i pokladna, napojení na EET, na různé platební brány, na mnoho dopravců s možností automatického tisku štítků. Součástí je samozřejmě i možnost provozovaní e-shopu v různých jazykových mutacích, využívání různých ceníků. Zákazníci si mohou svůj e-shop napojit na mnoho externích služeb, jako např. Balíkobot, Facebook, Glami, Google, Heureka, Instagram, Seznam, různé chaty a mnoho dalších.

Na vývoji systému stále usilovně pracujeme a doplňujeme nové funkce.

V současné době hledáme seriózního obchodního partnera, který by měl zájem a uměl tento produkt nabízet a prodávat. Rádi bychom se věnovali vývoji a obchod nechali na Vás. Nabízíme velmi zajímavé podmínky.

Kontakt:

e-mail: ceos@centrum.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>