Investice do alkoholu – roční zisk až 60%

Štítky: , ,

Velmi bezpečná investice,  nejvyšší riziko této investice je menší zhodnocení než bylo očekávané z důvodu, že investice je krytá přímo láhvemi alkoholu, které nemají nižší cenu než byla kupní.

Investiční komodity jsou whisky, francouzský koňak, rum, slivovice, gin.

Soustředění na limitované edice a raritní kusy, které stoupají na ceně ihned po koupi.

Příležitost pro malé i větší investory.

Každý investor může zvolit variantu svého portfolia ať už od stabilního zisku od 10% do zmiňovaných 60%.

V případě jakéhokoliv dotazu mě kontaktujte na email.

Nebát se zeptat na vše co vás zajímá, rád vám odpovím a dodám obsáhlejší informace.

Kontakt:

e-mail: madle2@seznam.cz

1 komentář

 

Radek Novotný

10.9.2018

Dobrý den
Takový projekt jsme zde zakládali již před rokem. Také jsme poptávali investory, mohu přiznat, že bez valného zájmu z jejich strany. V naší zemi jsme k tomu ještě nedorostli. Ozvali se pouze zvědavci, nebo ti, jenž chtěli tento model okopírovat. Nyní k vámi nabízeným procentům zhodnocení. 10% ročně se štěstím a velkým úsilím reálné. 14-16% s obrovským úsilím a neuvěřitelným štěstím. 60% je sen. Takové zhodnocení se povede pouze u několika lahví z portfolia. U některých i 100 a více procent, to ano. Ale v celkovém objemu to nic neznamená, protože valná většina lahví má roční zhodnocení pár procent, i když půjde o limitku. Některé lahve jsou i přes svůj velký potenciál bohužel zklamáním a porostou na ceně až v několika dalších letech, nebo vůbec. Několik lahví bohužel dokonce ztratí na ceně i několik procent ročně, i když třeba za pár let raketově vystřelí vzhůru, ale to je nám již k ničemu. Teď k vašemu portfoliu. Nevím, nechci radit, je to Váš projekt, ale pokud to berete vážně, vsaďte téměř vše na whisky. Koňak jen ojedinělé kusy a spíše pro radost, rum, no nyní je módní, dá se, ale bude to tak za dva za tři roky? Gin, jen omezené množství a opravdu ta nejvyšší kvalita. Slivovici úplně vyřadit. Tolik moje poznámky k tomuto tématu, i když mi samozřejmě nepřísluší to jakkoli komentovat. Investice je to krásná a máte pravdu, že vcelku bezpečná. Rozhodně bezpečnější než akcie, forex a jiné investice. Držím palce a přeji hodně štěstí.
S úctou a pozdravem
Novotný R.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>