Investice do hotové NFT (non fuNgible token) kolekce

Štítky: , ,

Hledáme investora do již plně hotovené, vystavené a namintované NFT kolekce prvního druhu od Českého týmu vývojářů. Kolekce se skládá z logicky postavených 3D obrázků „skulls“ v několika kategoriích – klasické, vzácné, legendární o celkovém počtu 1000 tokenů.

Vše je v plné výši vystaveno na největším marketu NFT Opensea, vytvořeny veškeré sociální sítě na propagaci

Po samotném vývoji došly peníze na reklamu a zbývá poslední věc – kolekci prodat. Níže přidávám odkazy na kolekci.

Sháníme investora do reklamy na prodej tzv. Přes víkend. Vše je transparentní, jak hodnota prodeje, tak vlastníci NFT, pouze na smlouvu, při osobní schůzce vše proveditelné – investice cca 500 000 Kč PŘI SCHŮZCE a ještě při té samé schůzce cca 280 000 Kč navrácení zpět – vysvětlím metodu, zbylých 220 000 je ona nevratná investice – Reklama na všech platformách + gas.

Nabízíme 70 ks NFT jen pro vás + 10 % z CELKOVÉHO PRODEJE KOLEKCE . Kolekce v základním prodeji vydělá 240 ETH (cca 18 mil. Korun). Podíl pro investora 24 Eth (2 mil. Korun) / nebo v Českých korunách – 22% DPH při převodu ETH na Český účet.

Zn.: Nejlépe někdo, kdo má povědomí o oboru a problematice, vše vysvětlím, jasné férové jednání, spěchá – kolekce byla dokončena pár dní zpět, nyní je třeba vytvořit tlak pro prodej – veškeré techniky ovládáme, vysvětlíme

https://opensea.io/collection/crypto-skulls-3d
https://discord.gg/tar8E5PwSd
https://www.instagram.com/3d_crypto_skulls/

Kontakt:

tel: 732 941 900

e-mail: slunkosvijany@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>