Investiční poptávka

 

Pro našeho významného klienta poptáváme koupi zajímavé investice v oblasti realit v Praze. Fakt, že tato poptávka nemá finanční strop z ní dělá naprosto unikátní obchodní příležitost pro obchodníky s přístupem k unikátním, zajímavým a ne snadno dosažitelným objektům. 

 

Náš klient očekává nabídku rozumné a obchodně průchodné investiční příležitosti s cenou v řádu stovek milionů korun a více. Investice by se neměla týkat hotelu a ubytovacích zařízení ani bytových domů. V ideálním případě hledáme obchodní dům v centru Prahy, turisticky atraktivní památku v Praze a jejím okolí, kancelářskou budovu či komplex na kulturně a společensky zajímavých místech a budovy velké historické hodnoty. Nabídka může být poměrně rozsáhlá s tím, že musí být zachováno pravidlo minimálního 9% ročního zhodnocení. 

 

Bližší informace poskytneme až v případě reálné nabídky.  

 

Strukturovaný přehled poptávky

Předmět – koupě nemovitosti

Cena – Investor nezadal finanční strop, vzhledem k typu a náročnosti poptávky  

Typ nemovitosti – Obchodní dům, kancelářské prostory, obchodně kulturní   komplexy, výškové budovy, historické budovy 

Oblast – Alokace –  Praha

Poloha nemovitosti – Prestižní adresa, zajímavé, jedinečné a populární místo

Požadovaná velikost –  20 000 m2 plus ( spodní hranice )

Nájemníci –  ANO

Požadovaný roční výnos –  9% plus

 

S pozdravem,

Vladan Kožuch

T 774 35 74 71

1 komentář

 

investice do nemovitosti

6.1.2013

Dobrý den,nechtěl by váš klient koupit v Praze byt 2+kk s dobrým nájemníkem? Chci byt prodat a je mi líto nájemníka vyhodit.Za byt požaduji 2000000Kč.Byt je v Praze 7.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>