Je tu prostor pro podnikání s úklidem ?

Štítky: ,

Dobrý den,
 končím mateřskou a chtěla bych začít podnikat s úklidem, tedy prováděním úklidových prací. Bydlím v Olomouci. Myslíte si, že je na trhu prostor pro další agentury, které zajišťují úklid  v domácnostech a firmách ? začala bych sama a postupně pokud bych si zajistila klientelu bych nabírala zaměstnance, taková je má představa.

Děkuji za odpověď
Simona 

 

Počet komentářů: 11

 

honza

16.4.2009

myslim si ze za uklid nikdo platit nebude nebo ty by jsi dala treba 1500kč za uklid????ozvi se honza

 

Martin

24.4.2009

Lidi,kteří mají tituly,tak dávají za úklid jedné místnosti 1000kč a hodně si to pochvalujou,ale musí to být kvalitní práce…

 

Nina

2.5.2009

Nevím jak v Olomouci, ale v Praze není problém pro agenturu sehnat práci. Velký problém ale je sehnat slušné a spolehlivé lidi. Znám jednu majitelku takové agentury a neustále řeší, že se jí někdo na domluvenou práci nedostavil (zpravidla aniž by o tom dal vědět, takže narychlo oblékala tepláky a frčela uklízet sama s pomocí rodiny) nebo podobné problémy s nespolehlivostí lidí.

 

Thot

6.5.2009

Znam lidi, kteri si vydelavaji tolik, ze se jim nechce doma uklizet. Napad dobry. ale chce to zjistit, jestli by jsi mela klientelu. Udelej si nejaky pruzkum trhu… Treba reklamu na fiktivni firmu s tim, ze si spocitas, kolik lidi se ozve.

 

Xara

9.6.2009

Určitě bych do toho v Olomouci šla. Počáteční náklady na úklid nejsou nijak závratné, takže i kdyby se práce neosvědčila, tak žádná katastrofa! Ale myslím, že uspějete! Uklízet si nechávají jak lidé bohatí, tak kanceláře, restaurace, ordinace, školy,… je toho moc! Jděte do toho! 🙂

 

Aleš

15.6.2009

zdravím
S těma zaměstanancema bych možná poradil…
orisny@seznam.cz ozvěte se
ALeš

 

vasek

24.7.2009

Věřjesltliže má být koncový zákazník osoba bude to vdyčky problém se uživit , Sežen bytová družstva nebo společenství vlastníků tam vidim potencioální úspěch .K Maruš Novákový půjdešjen jednou a to jen možná. Nejsme na to vychovaný.

 

Tom

21.8.2009

Ahoj Simono, mohla bys mi prosim napsat co ti lide poradili a k cemu jsi dosla na e-mail Tomkya.xl@seznam.cz.Moc me to zajima protoze mam v planu zacit s necim podobnym a v jinem kraji.

 

Eva

23.3.2011

Dobrý den Simono, pokud máte stále zájem ozvěte se na email

 

Eva

23.3.2011

laky.nova@seznam.cz

 

Jiří

16.6.2011

Pokud někdo má zájem na spolupráci, klidně poradím. Již deset let pracuji v oboru a to kvalitně a levně .
patr.mont@worldonline.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>