Ledvinka Serps – Sahs – jednoduché zavazadlo

Štítky: , ,

Hledám společníka pro uvedení nového produktu na trh

Dnes se už asi nepodaří zjistit, kdo byl úplně ten první, koho napadlo převratné řešení ledvinky a kdo tím spustil řetěz inovací a jejího dalšího vývoje. Jisté však je, že poslední dobou i přes opakovanou snahu výrobců o návrat ledvinky je dnes její řešení pro mnoho spotřebitelů považováno za zastaralé a nemoderní.

Toto zjištění vedlo v roce 2011 k impulzu inovovat toto příruční zavazadlo a výsledkem je Serps – Sahs. Testováním a úpravou jsme dosáhli kýženého výsledku, který splňuje vysoké nároky na každodenní pohodlné nošení. Musím také zmínit malé náklady na jeho výrobu. Produkt je již vyroben v limitovaném počtu, který slouží k testování i k propagaci. K dnešnímu dni byl zaznamenán zájem v několika zemích EU.

Hledám společníka, který zajistí prostředky výrobu i reklamu. Na tento produkt se vztahují autorská práva a je chráněn zápisem o průmyslovém vlastnictví.

Kontakt:

e-mail: paurtomas@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>