Malá stavební firma

Štítky: , ,

Dobrý den,
jsme majiteli menší stavební firmy a mimo zakázek realizujeme i vlastní investiční projekty.

Jedná se nejčastěji o rodinné domy. To znamená, že z vlastních zdrojů nakoupíme pozemek, postavíme rodinný dům a ten následně prodáme. Takto realizujeme cca 2 rodinné domy ročně.

Asi polovina peněz (5 mil.) je naše vlastní a polovina peněz je od našich známých a kamarádů, (celkem jsou 4), kteří tímto způsobem investují. Za tyto peníze se nakupují pozemky, materiál a platí práce dělníků. Domy jsou moderní, designové, nízkoenergetické. Poslední dům byl prodaný během jednoho týdne. Co se týká nemovitostí u nás v Hradci Králové, tak je to cenově podobné jako v Praze.

Je to tedy velmi bezpečná investice, neboť peníze nikam neodcházejí a jsou neustále v našem majetku až do konečného prodeje rodinného domu a potom je vyplácen zisk. Jelikož je polovina investovaných peněz naše vlastní, je naším velkým zájmem, aby vše fungovalo.

Toto děláme již 17 let ke všeobecné spokojenosti nás i našich spolu investorů.

Bohužel jeden z našich kamarádů investorů těžce onemocněl a stahuje své peníze, aby si poslední měsíce života zpříjemnil.

Hledáme proto nového investora, který je ochotný bezpečně investovat cca 1,5 mil, zkušebně třeba na půl roku nebo na rok, vše samozřejmě smluvně ošetřeno.

Roční zisk je 8,4%.

S pozdravem Ing. Tymyk

Kontakt:

tel: 775048363

www.tymex.cz

1 komentář

 

Jan

22.2.2017

Dobry den
Vasa ponuka ma zaujala,prosim o zaslanie podrobnejsieho info a prislusnych zmluv na posudenie.

S pozdravo

Kozar

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>