Modelingová společnost s vysokými zisky

Štítky: , , ,

Dobrý den,

Před časem jsem založil společnost s ručeným omezeným a nyní jsem uvedl na trh zhotovený projekt v oblasti modelingu, celá myšlenka projektu pracuje úplně jinak než většina modelingových agentur a tento projekt je v ČR naprosto výjimečný a nyní už i výnosný, bohužel už nezbyl kapitál na velkou reklamní kampaň, díky které by projekt profitoval několika-násobně větší částku, proto touto cestou hledám investora s podílem ve společnosti, jednalo by se o částku 80 až 250 tisíc ( podle možností investora). Dobře zafinancovaná reklamní kampaň je totiž ta poslední věc která chybí společnosti aby se stala jedničkou ve světě CZ/SK modelingové scény.

Náš tým bude rád za každý zájem spolupráce, podrobnější informace i s odkazem na webový server zašleme individuálně na e-mail.

Lukáš Fimbinger
e-mail: bauchsro@gmail.com

Počet komentářů: 2

 

Jan Dedic

15.10.2014

hezky den, zaslete mi prosim na email vase cislo a ja se ozvu aby jsme si mohli trochu detailne popovidat. Zajima me ekonomicky vyvoj do soucasnosti a kolik jste jiz onvestovali, procentualni rostouci tendence a vase cile i s ohledem na casovou primku projektu… Tohle mejte prosim pripravene. S pozdravem Dedic

 

Nikola Kirova

26.11.2014

Dobrý den,

ráda bych společně budovala business v této oblasti. Chtěla bych se Vás proto zeptat, zda stále hledáte investora. Pokud ano, prosím zašlete mi pro začátek zmíněný odkaz a informaci, v čem se cítíte být jedineční.

Předem děkuji a přeji příjemný večer
Kirova

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>