Music and Gril

Štítky: , , , ,

Dobrý den,

rád bych Vás získal jako společníka pro restauraci a  hudební klub v centru Prahy. Otevřeno do 3 měsíců.

Nejmenší investice do kvalitního vybavení dle současných cen je 1.25 milionu korun. Budete mít plnou kontrolu nad vynaloženými prostředky, vaše finance půjdou přímo k prodejcům a získáte odpovídající podíl a majetek.

Návratnost investice v dlouhodobě najatých prostorách bude kolem 1. roku. V případě nákupu vlastních prostor, což je výhodnější, počítejte jeden rok na 2 miliony vkladu a na víc celkové zhodnocení prostor o 100% i více.

Váš podíl, způsob zapojení i váš budoucí exit se stane součástí dohody. Váš aktivní přístup bude vítán, stejně jako Vaše připomínky a návrhy.

Chci vytvořit novou hudební scénu a gril s pracovním názvem Music  and Gril. Model amerického bistra / restaurantu a grilu s prvotřídním
servisem a surovinami, music klub bude vystavěný na mých osobních zkušenostech s promotion a známostí s uznávanými dj a rapery a především sound systémem na vysoké úrovni. Gril vychází z mých pracovně podnikatelských zkušeností s provozem sezónního plážového gril baru nedaleko Pardubic.

Podrobnosti zašlu na vyžádání vážnému zájemci.

Michal Blažek

e-mail: kdozkoho@gmail.com
Lze mě zastihnout i na 604 505 586

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>