Nabídka k investici do projektů v oblasti IT/ICT

Štítky: ,

Vážený investore,

dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou k investici a spolupráci, kterou jsme zprostředkovaně získali, a to v návaznosti na Vaši vůli investovat do projektů v oblasti IT/ICT (s globálním potenciálem).

Vzhledem k rozsahu a odbornému zpracování našeho projektu, jsme vybrali klíčové (základní) informace, které jsme formulovali následovně:

EWS

Profesionální „komunitní“ síť EWS = software pro internetové uživatele všech uživatelských tříd (občané, FO, PO, Instituce-státní správa a ost.), kteří aktivně používají internet, sociální a další sítě včetně freeware, shareware, trialware a fullware softwarů. EWS poskytuje rozhraní pro 15 vlastních aplikací, které jsou kategorizované v 5 segmentech pro efektivní evidenci, podporu, rozvoj a zhodnocení činností uživatelských tříd ve všech sférách lidských aktivit.

Obecný přínos EWS: Podpora a rozvoj vzdělávání a gramotnosti v oblasti ICT. Podpora a rozvoj sociálních (komunitních) sítí a systémů. Podpora a rozvoj součinnosti fyzických a právnických osob a institucí – státní správy. Podpora a rozvoj HR, business, technologií, spolupráce a ostatních činností.

Systémový přínos EWS: Podpora a rozvoj zpravodajských a multimediálních systémů. Podpora a rozvoj správy datových a informačních systémů. Podpora a rozvoj selektivně-parametrických systémů. Podpora a rozvoj komunikačních a interaktivních systémů. Podpora a rozvoj interních a externích servisních systémů.

Důvod (podnět) pro vývoj EWS

Nárůst I-net uživatelů (nyní 2 mld.uživatelů, za 10 let 5,5 mld.uživatelů, 44% nárůst v Asii apod.) I-net (internet) prioritně provozní, organizační, komunikační nástroj ve všech sférách lidských aktivit. Roztříštěnost sítí, SW (více než 100 sítí a 3 mld.uživatelů, 1.000 000 SW, websites apod.) Problematika sítí (10 klíčových problematik – využití, bezpečnost dat, práva, legislativa apod.) Future so-net (40 klíčových témat – sdružování uživatelů, tématické sítě, cloud-computing apod.)

Trh, určení a dostupnost EWS

Globální (multi-language) dostupnost (harmonogram dle diplomatických aktivit). Sektory (uživatelské třídy občané, FO, PO, Instituce-státní správa.), rozšíření na 20 kategorií. Sféry lidských aktivit (HR-lidské zdroje, BS-business, TEC-technologie, P-produkty, S-služby) Diplomacie (podmíněné okruhy – politická, provozní, odborná, systémová, aplikační) Distribuce (freeware, fullware, 5 aplikací EWS, 15 aplikací EWS)

A. Realizace EWS (implementováno)
1. Produktová vize (slide-typ), know-how, domény, distribuční a výrobní smlouvy ad.
2. BP, analýzy (harmonogramy, timing, omezení, výroba, personál, distribuce)
3. Úvodní (vývojová) IT analýza.
4. Systémová (vývojová) IT analýza (15 aplikací + 10 systémových prvků)
Analýza (studie) problematik. Metodika řešení problematik. Analýza funkčních a nefunkčních požadavků.
Aplikační případy, scénáře užití a výběrové případy užití, scénáře užití (UML, TAB, TXT).
5. Analýza, zpracování a výroba (Architektura SW. Databázové modely SW. Grafické modely.)
6. Realizační, analytický a vývojově-výrobní personál.

B. Realizace EWS (financování, investice, spolupráce)
1. Realizované investice = viz. Bod D. Realizace EWS (implementace) + 1.200.000 €
2. Primární (potřebné) finance = 250.000 € = fullversion 5 aplikací / 6. (-) měsíců
3. Sekundární (potřebné) finance = 500.000 € = fullversion 10 aplikací / 6. (+) měsíců
4. Terciální (potřebné) finance = 500.000 € = ostatní, distribuce, diplomacie / 12 (+) měsíců

Realizace (organizace, finance, výroba)

Zhodnocení investice = investice na 12 (+) měsíců + smluvní úrok nebo financování = spolupráce, akciový podíl, součinnost finanční, personální, výrobní, distribuční a diplomatická.

Přínos, zhodnocení, budoucnost

Obecný přínos (globální aplikační SW a so-net, diplomacie, CO-OP s globálními SN, SW, WS). Primární přínos (5 aplikací EWS), krátkodobý plán (6 měsíců+) s podporou diplomacie = 1.000.000 uživatelů EWS x 200€. Sekundární přínos (globální rozšíření s podporou diplomacie Xn.000.000 uživatelů EWS x 200€, a souvisejících 10 typů služeb EWS, franchising, reklama, sdílení účtů, service+ ad.) Terciální přínos (15 aplikací EWS) Xn x 600 € s podporou diplomacie a samovolné distribuce.

Osobní prezentaci a odbornou konzultaci našeho projektu bychom rádi realizovali za předpokladu, že jste vážný a transparentní zájemce o investice do toho druhu odvětví (IT/ICT), s odpovídající bonitou námi poptávaného množství finančních prostředků.

V případě zájmu nás neváhejte (cca do 14 dnů) kontaktovat k dohodnutí termínu výše avizované prezentace a odborné konzultace. V opačném případě považujte tento e-mail za bezpředmětný.

ews-development@email.cz

1 komentář

 

Radek

12.7.2013

Nádhera.
EWS poskytuje rozhraní pro 15 vlastních aplikací, které jsou kategorizované v 5 segmentech pro efektivní evidenci, podporu, rozvoj a zhodnocení činností uživatelských tříd ve všech sférách lidských aktivit.
Tak jsem se poptal 5ti potenciálních klientů, ale nikdo nehledá aplikace pro evidenci, rozvoj a zhodnocení činností uživatelských tříd. Takže zpátky na zem, je potřeba napsat něco konkrétního, ne bláboly.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>