Nápad – mobilní aplikace

Štítky: ,

Zasílám Vám dva podnikatelské nápady pro zveřejnění.

1) Vývoj mobilní aplikace, která by fungovala v reálném čase (na rozdíl od různých webových portálů). Lidé, převážně studenti jezdí každý týden např. na kolej. Jedna skupina lidí by tedy zadala nabídku odvozu, odkud, kdy a kam. Druhá zase poptávku odkud, kdy a kam. V současnosti je nejvíce využívány FB a mnoho skupin. Tato aplikace by sjednotila všechny zájemce o spolujízdu a rostl by počet jejích uživatelů.

Příklad:

– Ve 20 hod. jedu z Plzně do Prahy, tři volná místa.

– Hledám odvoz z Mostu do Prahy kolem 16 hod.

Hledám investora, ideálně pohybujícího se v oboru.

2) Vývoj mobilní aplikace, která by vypadala jako klasický chat, popř. jen zasílání zpráv. Hlavním rozdílem by ovšem bylo, že zprávy by se uživateli zobrazili jen na určitou dobu a po zhlédnutí by se vymazaly. Příjemce by si je tedy mohl jen prohlédnout, ale nezůstali by mu uloženy v telefonu. Myslím, že potenciál je vysoký. Ve spoustě případů chcete někomu něco jen ukázat, ale nepřejete si, aby to vlastnil.

Hledám investora, ideálně pohybujícího se v oboru.

Lukáš Pěkný

lukas014@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>