Nápad na podnikání – služby Krkonoše

Štítky:

Dobrý den,
pocházím z Krkonoš zimní-rekreační oblastí atak je tady dost hotelů,pensionů,ale také plno lidí bez práce.Také tady chybí dost služeb pro občany,většinou se pro vše dojíždí(jsou tady dvoje menší potraviny,ale maso koupíte jen některé dny a ani výběr není velký)
Chtěla bych zde podnikat v praní prádla jak pro hotely atd. tak pro domácnosti,lidé pracující jen sezóně nemají vždy možnost si vyprat a kolikrát ani čas.Spojila bych to i s opravami,úpravami oděvů,kde bych zaměstnala matku s dvěma dětmi.
Jelikož je tady objekt,který je v centru města a nevyužitý,dost velký,tak v horním patře by byly byty k pronájmu,protože i bydlením je tady potíž,buď ke koupi za miliony nebo nájem,který pro rodinu s dětmi není zrovna malý nebo starší lidi,kteří mají jen důchod.
Dole v přízemí by byly prodejny se zbožím co tady chybí,(není tady papírnictví,nekoupíte tady ani nit,maso atd.Našlo by se i místo na vytvoření mateřského centra,kde by mohli být i zájmové kroužky pro děti atd.
Investice by nebyla nejmenší,ale možná by se na to dala sehnat nějaká dotace,když je to pro zlepšení služeb,zaměstnanosti a i bytová situace by se částečně zlepšila.
Prosím o posouzení záměru a kde bych měla hledat investory,dotace,skrátka financování.MOC děkuji
Krametbauerová

1 komentář

 

Bohm Vladimir

24.11.2009

V tuhle chvíli se jedná spíše pouze o myšlenku, než o posouzení konrétního plánu na podnikání. Musíte defnovat hlavní body podnikání, rozsah investic a předpokládané výnosy. Kolik stojí nemovitost ? kolik je třeba do ni investovat ? kolik budou příjmy z pronájmu atd., poté co dáta alespon tato konrétní čísla dohromady lze něco posuzovat.

VB

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>