Nápad – ochrana proti oslnění protijedoucím autem

Štítky: ,

Dobrý den,

vzhledem k tomu, že jsem student, tak se denně dopravuji osobním automobilem do školy. Vracím se večer a vždy když jedu autem, narazím na velice otravné světla protijedoucích aut.

Určitě každý se jednou v životě setkal se situací, kdy protijedoucí auto nevyplo dálková světla, nebo se setkal s protijedoucím autem s výbavou Xenonových, či LED světel. Velice nepříjemné. V nejhorším případě to vše skončí autonehodou, díky zhoršené viditelnosti, a přitom různá výstražná znamení jako troubení, poblikávání apod. nám leckdy nepomohla.

V dnešní době je automobilový průmysl No.1. Každý víme, že inovace je důležitá a díky Ministerstvu dopravy, se snažíme aby se předešlo případným “zbytečným” nehodám.

Přicházím s nápadem/myšlenkou.

Přední sklo s novou inovací PVB folie, která odráží silné světlo zpět do ztracena. Díky této folii, budou auta schopny pomocí čiré PVB folie vidět to,co do dnešního dne v jakémkoliv autě, akorát s přídavkem odrážejícího světla. Naše oči si určitě uleví. Díky inovaci a technologii, pomůžeme zlepšit zase o krok automobilový průmysl.

Jelikož jsem studentem, nemám dostatečný kapitál a zkušenosti. Žádám vás, abyste se obrátili a poslali mi zpětný feedback o mém nápadu. Popřípadě si se mnou sjednali schůzku a pomohli mi tento inovační nápad zrealizovat.

Budu rád za jakýkoliv názor.

Můj kontaktní email.:

patrikpracny@centrum.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>